Kim jest nowa wokalistka zespołu Łzy Paulina Titkin

Ostatnimi czasy po internecie zaczyna krążyć coraz więcej nowego materiału produkcji Adama Konkola. Oprócz nowości wydawniczych warto jednak zwrócić szczególną uwagę na nową wokalistkę zespołu Łzy, Paulinę Titkin, która dała się już poznać, m.in. przez odświeżoną wersję kultowej „Agnieszki”.

Kim jest nowa wokalistka zespołu Łzy Paulina Titkin?

W 2021 roku Adam Konkol nawiązał współpracę z młodą wokalistką z okolic Kielc Pauliną Titkin. W chwili dołączenia do składu piosenkarka miała 25. lat, a jej muzyczne portfolio już wtedy było interesujące. Rozpoczynając współpracę z przytupem, zespół Łzy wraz z nową wokalistką Pauliną Titkin wypuścił w internecie remake swojego przeboju „Agnieszka już dawno…”. Z nieco zmienionym tekstem, „Agnieszka 2.0” to pierwszy opublikowany utwór zespołu Łzy, przy którym współpracowała Titkin, a szybko po nim zaczęły się pojawiać kolejne.

Od czasu pierwszej publikacji, nowej wokalistki zespołu Łzy można było posłuchać w już w dobrze rokującym nowym repertuarze. Opublikowane do tej pory „Na parapecie” czy „Rock nie żyje”, czyli oryginalne utwory z udziałem Titkin mogą okazać się przedsmakiem najnowszej płyty zespołu Łzy. To samo dotyczy występów na żywo, ponieważ nowa piosenkarka Łez aktywnie udziela się podczas koncertów. Mówiąc krótko, Paulina Titkin jest dobrze zapowiadającą się wokalistką, która świetnie radzi sobie ze znanymi przebojami zespołu Adama Konkola.

Kariera artystyczna nowej wokalistki zespołu Łzy

Aby zmierzyć się z ponad 25-letnią historią zespołu Łzy, nowa piosenkarka musi posiadać odpowiednie zaplecze warsztatowe i po prostu potrafić śpiewać. Jak wynika z jej mediów społecznościowych Paulinie Titkin muzyka faktycznie nie jest obca. Przed dołączeniem do zespołu Łzy, młoda wokalistka była częścią zespołu uwielbienia To On. W ramach poprzedniego składu Titkin oswoiła się więc z występami na żywo oraz nagraniami.

Artystka brała również udział w projekcie Daniela Lurzyńskiego, w ramach którego zaśpiewała w rock-operze „Granderis”. Warto też wspomnieć, że Paulina Titkin studiowała Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Można więc bez przeszkód powiedzieć, że młoda piosenkarka jest odpowiednio wykształconą i doświadczoną artystką, która może wnieść dużo dobrego do składu zespołu.

Jak śpiewa nowa wokalistka zespołu Łzy?

Słuchając odświeżonej wersji „Agnieszki” pytanie o to, jak nazywa się nowa wokalistka zespołu Łzy, samo ciśnie się na usta. Jest to spowodowane tym, że głos Pauliny Titkin jest niesłychanie podobny do głosu Ani Wyszkoni. Nowa piosenkarka Łez podczas nagrań była nieco starsza niż 20-letnia Wyszkoni z pierwszego nagrania, ale charakterystyczna maniera w głosie jest tu wręcz identyczna. Łącząc doświadczenie kompozytorskie Adama Konkola i energetyczne podejście młodej Titkin, przyszłość zespołu Łzy zapowiada się dość interesująco.

Zastanawiając się więc, jak nazywa się nowa wokalistka zespołu Łzy, najkrótszą odpowiedzią może być: Paulina Titkin. Warto jednak pamiętać o tym, kim jest ta młoda wokalistka, ponieważ jako doświadczona artystka może mieć wiele do przekazania. Oprócz najnowszego materiału zespołu Łzy Titkin w swojej karierze miała styczność z muzyką w ramach wielu projektów oraz występów na żywo. Widać również, że podchodzi ona do sztuki „na poważnie”, ponieważ była gotowa poświęcić jej spory kawałek czasu w ramach studiów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here