prezent

Urodziny to bardzo ważny dzień dla każdego z nas. Chcemy świętować go w gronie najbliższych. Zdarza się też, że to właśnie oni przygotowują przyjęcie-niespodziankę. Jeśli planujesz imprezę dla kogoś bliskiego, podpowiemy Ci co zrobić, aby solenizant na długo ją zapamiętał!

Amerykańskie filmy obfitują w przyjęcia-niespodzianki, które mają zaskoczyć bohatera, świętującego urodziny. Najczęściej znajomi i przyjaciele ukrywają się w ciemnym pomieszczeniu, aby znienacka wyskoczyć i powitać solenizanta. To z pewnością ucieszy bliską Ci osobę. Szykując jednak przyjęcie warto zadbać też o detale. To dzięki nim taka impreza będzie niezapomniana i może trwać do białego rana.

Dobre jedzenie, trunki i dekoracje

Gdy wybierzesz miejsce, w którym zorganizujesz przyjęcie, a może być to mieszkanie, dom, restauracja, pub, klub, plener, zastanów się nad jedzeniem i napojami. Na stole powinny znaleźć się raczej przekąski, które łatwo zjeść stojąc i które nie będą sprawiać kłopotów np. nadmiarem sosów. Uwzględnij przy tym gust solenizanta, ale też potrzeby gości z alergiami lub tych, którzy nie jedzą mięsa. Kolejnym ważnym punktem będą napoje. W zależności od typu imprezy zadbaj o te wyskokowe i bez procentów. Obligatoryjnie – nie powinno zabraknąć wody. Bardzo ważne jest też to, że może być to impreza, na której organizację się zrzucicie lub każdy z gości przyniesie coś od siebie.

Mile widziane są też różnego rodzaju dekoracje, podkreślające charakter imprezy. Balony z helem ponownie wracają do łask. Tak samo serpentyny oraz konfetti. Oświetlenie, tort, muzyka, miejsce do tańca – to wszystkie elementy, których nie powinno zabraknąć na dobrym przyjęciu urodzinowym.

Pamiętaj o prezentach

Możecie ustalić wspólnie ze znajomymi, jaki prezent przygotujecie dla solenizanta. Być może marzy o jakiejś podróży. Może śni po nocach o jakiejś ulubionej płycie lub koncercie konkretnego wykonawcy. Z pewnością ucieszy go jeden prezent, o który zadbaliście wszyscy. Oczywiście, każdy z gości może przynieść również jakiś drobiazg od siebie. Wszystko zależy od wielkości imprezy, Waszego budżetu oraz pomysłów.

Niezależnie od tego, jaki podarunek przygotujecie dla gwiazdy wieczoru, warto zrobić też coś, co pozostanie z solenizantem przez lata. Dobrym pomysłem będą koszulki z własnym nadrukiem. Taki t-shirt może zawierać jego imię lub oznaczenie „jubilat”, „solenizant”, albo bardziej humorystycznie: „ja to rządzę!”. Możecie zamieścić na nim Wasze wspólne zdjęcie, grafikę, którą lubi lub jakiś cytat, który kojarzy się Wam z tą konkretną osobą. Będzie to wspaniała pamiątka na wiele lat. Jeśli zależy Wam na tym, aby zawisła na ścianie, oprawcie koszulki z własnym nadrukiem https://www.123koszulki.pl/ w antyramę i zapakujcie na prezent. Jeśli natomiast chcecie mieć pewność, że solenizant będzie ją nosił, zadbajcie o odpowiedni rozmiar, krój i wybierzcie ulubiony kolor osoby, która zostanie obdarowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here