Jak wziąć kredyt w Orange?

Jak wziasc kredyt w orange?

Jak to działa? Co zrobić, gdy nie mamy już środków na naszym koncie, a chcemy zadzwonić np. do ważnej dla nas osoby, rodziny, przyjaciół, chcemy się z nimi niezwłocznie skontaktować, przekazać jakąś ważną informacje lub po prostu zapytać czy wszystko w porządku? Czasami nie wiemy kiedy skończą się nam środki na koncie, bo nie sprawdzamy przecież co chwilę stanu naszego konta. Kredyt w Orange umożliwi Ci kontakt z innymi, nawet jeśli brak już Tobie środków na koncie.
Jeśli na Twoim koncie jest mniej niż złotówka lub nie masz możliwości wykonywania połączeń ani pieniędzy żeby doładować konto, warto skorzystać z usługi Kredyt, a otrzyma się dodatkowe złotówki, które można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.
Liczba złotówek, które mają przyjść nam na ratunek w kontakcie z bliskimi zależy również od Twojego stażu w Orange. Im dłużej jesteś w tej sieci, tym więcej środków można otrzymać w ramach Kredytu. Jeśli Twoja aktualna sieć to Orange:
– do 24 miesięcy – otrzymasz kredyt o wartości 2 zł
– od 25 do 36 miesięcy – otrzymasz kredyt do wyboru o wartości 2 zł lub 3 zł
– powyżej 36 miesięcy – otrzymasz kredyt do wyboru o wartości 2 zł, 3 zł lub 5 zł
Gdy dodatkowo posiadasz ofertę ,,Zetafon” z miesięcznym zobowiązaniem lub też ofertę ,,Minutofon”, to środki z usługi ,,Kredyt” nie są wliczane w poczet kwoty zobowiązania miesięcznego.

Dla kogo jest Kredyt w Orange?
Jest to usługa promocyjna i dostępna dla abonentów ofert na kartę Orange, którzy spełniają jeden z następujących warunków:
– saldo konta głównego Abonenta jest niższe niż 1 zł
– Abonent nie ma możliwości i nie może wykonywać połączeń telefonicznych, ale ma możliwość ich odbierania.

Zarządzanie usługą, czyli jak sprawdzić ile zostało Kredytu w Orange?

Wartość pozostałego do wykorzystania Kredytu możesz sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ILE pod numer 808.

Jak wyłączyć usługę Kredyt w Orange?
Usługę wyłącza się SMS-em, który jest bezpłatny o treści STOP pod numer telefonu 808.

Ważne informacje dodatkowe o Kredycie w Orange:
Ważność tego Kredytu wynosi zawsze 24 godziny od momentu pojawienia się środków czyli Kredytu na Twoim koncie. Kwotę zwraca się bez odsetek przy następnym doładowaniu konta.

Automatyczny Kredyt w Orange:
Możesz skorzystać również z takiej opcji jak: automatyczna aktywacja usługi. Jeśli chcesz, aby Kredyt w Orange wpływał na Twoje konto automatycznie kiedy tylko skończą Ci się środki na koncie, to wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a wpisując w treści AUTO pod numer 808.

Korzystanie z tej usługi nie wiąże się przede wszystkim z żadnymi opłatami i jest to całkowicie bezpieczna usługa. Zasady przyznawania Kredytu są identycznie takie same, jak w przypadku samodzielnej aktywacji.
Jeżeli chcesz wybrać kwotę Kredytu w Orange, która będzie Ci przyznawana w ramach usługi gdy zabraknie Ci już środków na swoim koncie, to wystarczy wysłać SMS-a w treści wpisując AUTO X, gdzie X to preferowana przez Ciebie kwota (2 zł,3 zł albo 5 zł – do wyboru).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here