Czy w miłości ważna jest gra wstępna

Początkowe pieszczoty są bardzo ważnym elementem wspólnego współżycia. Gra wstępna pozwala przeżyć fantastyczne chwile erotyczne i spełnić wyrafinowane fantazje. Jej intensywność pozwala przejść na dalszy etap rozkoszy miłosnej. Warto znać tajniki gry wstępnej.

W czym pomaga gra wstępna?

Gra wstępna jest idealnym sposobem na dokładne poznanie ciała swojego partnera. Jest bardzo ważna dla kobiet, ale mężczyźni także potrzebują odpowiedniego podniecenia.

Najprostszym sposobem jest pobudzenie za pomocą dotyku wszystkich miejsce zmysłowych, które pozwalają osiągnąć pełną reaktywność seksualną dla obojga partnerów. W przypadku seksu i gry wstępnej nie ma żadnych utartych reguł związanych z tym, ile czasu potrzeba, aby podniecić w pełni kobietę czy mężczyznę.

Każdy na swój sposób odczuwa przyjemność i dlatego ważne jest to, aby obserwować partnera. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych granic czy ustalonego z góry określonego czasu. Mężczyzna powinien pobudzać kobietę, natomiast partnerka powinna odwdzięczyć się tym samym.

Poznaj najczulsze punkty swojego partnera

W grze wstępnej istotne jest również to, aby jak najlepiej poznać wszystkie czułe punkty swojego partnera i wykonywać wszystkie czynności, które są podniecające. Kiedy już poznamy fantazje oraz najczulsze miejsca na ciele partnera, będziemy w stanie dostarczyć mu niewyobrażalnej przyjemności i rozkoszy.

Nie warto więc oddawać się wyłącznie rutynie i zawsze próbować nowych sposobów i kombinacji, które pozwalają pobudzać zmysły i ciało. Bardzo dobrym sposobem jest całowanie się w różne miejsca, zaczynając oczywiście od ust. Podobno im dłużej trwają pocałunki, tym większe osiąga się podniecenie.

Na rozkosz doskonale wpływają także komplementy szeptane prosto do ucha. Warto chwalić partnera za zarówno ciało, jak i jego zapach czy zachowanie. Każdy, kto czuje się kochany przez partnera, jest w stanie zbudować z nim napięcie podczas fantastycznej gry wstępnej.

Czy do gry wstępnej można wykorzystać akcesoria?

Gra wstępna może zostać unowocześniona. Wiele osób w dzisiejszych czasach wykorzystuje do zabawy dodatkowe gadżety, nie tylko wibratory. Ogólnodostępne zabawki pozwalają zwiększyć obszar stymulacji, a nawet wzmocnić nasze współżycie intymne. Niektóre akcesoria pozwalają przedłużać zabawę do kilku godzin, a niektóre są po to, aby szybciej osiągnąć pełne podniecenie.

Oprócz dodatków można także zdecydować się na kombinacje w różnego rodzaju miejscach, takich jak basen, sauna czy na dworze. Dla wielu osób gra wstępna w samochodzie już jest bardzo podniecająca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here