Wykładziny dywanowe o szerokim zastosowaniu

Dylemat – dywan czy wykładzina dywanowa dotyka nas wtedy, gdy planujemy zmianę w aranżacji mieszkania. Zakrycie podłogi bowiem często wiąże się nie tyle z chęcią ozdobienia jej, ile zakrycia ewentualnych mankamentów, powstałych z biegiem czasu.

Dywany

To tkaniny nadające pomieszczenia ciepła i przytulności – występują w szerokim wzornictwie, kolorystyce, kształtach i rozmiarach. Jednak dywan to najczęściej produkt, zakrywający tylko niewielki obszar podłogi i w ten sposób przyczynia się do jej dekoracji. Dlatego, decydując się na zakup dywanu mamy na uwadze dopełnienie wystroju wnętrza, a nie jego zmianę.

Wykładziny dywanowe

To zupełnie inny rodzaj produktu, mimo że bywa porównywany z dywanem; wykładziny dywanowe stosowane są w celu zasłonięcia zniszczonej podłogi bądź jej dodatkowej izolacji, ponieważ wykładziny dywanowe składają się z trzech warstw, które są od siebie zależne, a tym samym, kompleksowo funkcjonalne.Producent wykładzin dywanowych tworzy szeroki wybór produktów, które różnią się od siebie pod każdym względem. Wykładziny mogą mieć krótkie lub dłuższe runo, mogą mieć podkłady z filcu, gumy kauczukowej, gąbki bądź juty, a ich zastosowanie obejmuje zarówno mieszkania, jak i pomieszczenia biurowe. Ciekawą wykładziną jest produkt imitujący sztuczną trawę, który doskonale sprawdza się na tarasach w blokach mieszkalnych, balkonach czy boiskach sportowych na utwardzonych nawierzchniach.Producent wykładzin w ofercie posiada również wykładziny z PVC, doskonale spełniające swoje funkcje w miejscach narażonych na wilgoć jak kuchnie, łazienki czy loggie.

Wykładzina dywanowa przemysłowa

Tego rodzaju produkt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, samolotach, autokarach oraz innych tego typu obiektach. Krótkie runo i antypoślizgowy podkład są łatwe do utrzymania w czystości i bezpieczne dla użytkowników. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że wykładzina dywanowa przemysłowa dobrze dopasowuje się do wielu aranżacji z istniejącą już paletą barw otoczenia, a przy tym dodaje pomieszczeniu nowego, a zarazem ciepłego klimatu. Chodzenie po tego typu wykładzinie jest bezpieczne i przyjemne, a ewentualne odgłosy są przez nią wyciszane. Takie udogodnienie cenione jest w miejscach, gdzie naraz przebywa wiele osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here