Nie wiesz jaki prezent kupić dziecku na 2 latka? Zobacz zabawki CzuCzu!

0
1692

Drugi rok życia dziecka to bardzo ważny etap. Wtedy bowiem maluch staje się coraz bardziej świadomy siebie i ciekawy, otaczającego go świata. Chce się uczyć, eksperymentować i zadaje coraz więcej pytań. Właśnie dlatego dobrym pomysłem na prezent dla niego są różnego rodzaju zabawki edukacyjne. Polecamy przede wszystkim produkty marki CzuCzu.

Puzzle – rozwijające układanki

Mając na względzie to, iż w wieku dwóch lat bardzo intensywnie rozwija się mózg dziecka, warto podsunąć mu zabawki, wymagające myślenia. Świetnym pomysłem mogą okazać się więc chociażby puzzle, które świetnie rozwijają myślenie i motorykę malucha. Marka CzuCzu oferuje oryginalne i niestandardowe puzzle dla 2-latków. W ofercie znajdziesz między innymi ich trójwymiarowe wersje. Układanie puzzli będzie nie tylko znakomitą zabawą, ale może też stać się przestrzenią do kolejnych, kreatywnych pomysłów. Na przykład zestaw o kosmosie, pozwala zdobyć dziecku wiedzę na temat Układu Słonecznego, a także zyskać planszę do innych zabaw. Z kolei puzzle z dziurką Lody! Lody! umożliwią najpierw skonstruowanie panoramicznej układanki z wozem z lodami, a potem dopasowywanie wyjmowanych elementów do właściwych dziurek.

Zagadki i zapamiętywanie

Spośród gier edukacyjnych marki CzuCzu godne polecenia są również zabawki, bazujące na zagadkach i zapamiętywaniu określonych wzorów, kolorów i sekwencji, np. https://3xk.pl/firm-pol-1435323849-CzuCzu.html. Zagadki znajdziemy chociażby w edukacyjnych książeczkach obrazkowych, zawierających pytania i odpowiedzi na temat otaczającego świata oraz różnych zjawisk. Dzięki tej zabawie dzieci mogą nauczyć się nowych słów, poznać kolory, a także ćwiczyć spostrzegawczość i pamięć. Inną formą tego typu zabawek CzuCzu mogą być również różne wersje gry memory, które producent przedstawił w nowy, odświeżony i bardzo atrakcyjny dla dziecka sposób. Taki prezent również pomoże ćwiczyć pamięć malucha, a także myślenie strategiczne i koncentrację. No i świetna zabawa gwarantowana!

Rysowanie ponad wszystko!

Dzieci w wieku 2 lat uwielbiają też rysowanie, malowanie i wszelkie podobne rozrywki. Z myślą o nich firma CzuCzu przygotowała więc specjalne, edukacyjne książeczki. W nich zawarte zostały różne, interesujące ćwiczenia, polegające na łączeniu kropek, rysowaniu szlaczków i tak dalej. Dzięki temu dziecko doskonale przygotuje się do przyszłej nauki pisania i czytania. Z pewnością dużo łatwiej będzie mu posiąść podstawowe umiejętności, związane z kaligrafią i naukami pokrewnymi. Edukacyjne książeczki pomogą mu również rozwinąć wyobraźnię i motorykę ciała. Musisz jednak zwrócić uwagę na odpowiedni dobór książeczki do wieku. CzuCzu oferuje bowiem wersje zarówno dla mniejszych, jak i nieco starszych dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here