Konturowanie ust kwasem hialuronowym

Jędrne, piękne usta są marzeniem wielu kobiet. Kwas hialuronowy jest sposobem na wypełnienie ust, dzięki któremu można pozbyć się również zmarszczek, które tworzą się wokół ust. Twarz wygląda o kilka lat młodziej. Co warto wiedzieć o zabiegu powiększania ust?

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust Katowice to zabieg bezpieczny i bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Jego największą zaletą jest efekt, który widać już po zejściu opuchlizny. Usta są jędrne, nawilżone. Skóra wokół ust podnosi się, dzięki czemu znikają zmarszczki.

Około 40 minut przed zabiegiem pacjentka otrzymuje znieczulenie miejscowe. Następnie usta nakłuwane są od środka i w ten sposób wprowadzany jest kwas hialuronowy. Jest on wprowadzany bezpośrednio w wargę lub na granicy skóry i czerwieni. Masowanie ust jest kolejnym krokiem, który prowadzi do rozprowadzenia kwasu hialuronowego tak, by osiągnąć zaplanowany efekt.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym pozwala od razu po zabiegu wrócić do normalnego życia. Chociaż należy przez kilka pierwszych dni unikać picia alkoholu, palenia papierosów czy wysiłku fizycznego.

2 tygodnie po zabiegu powiększania ust Katowice należy udać się na wizytę kontrolną, gdzie lekarz oceni efekty swoje pracy.

Efekty zabiegu

Powiększanie ust Katowice to zabieg, którego pełen efekt widać po około 5 dniach, gdy zejdzie opuchlizna. Jest to zabieg, którego efekty widać od 6 miesięcy do nawet roku. Po każdym następnym zabiegu rezultat będzie utrzymywał się dłużej.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który jest mało inwazyjny, a jego efekty widoczne są nie tylko na ustach, ale również na skórze wokół nich. Skóra staje się naprężona, znikają zmarszczki wokół ust. Twarz wygląda młodziej i jednocześnie radośniej.

Ostateczny rezultat powiększania ust Katowice jest uzależniony od umiejętności lekarza oraz od stężenia użytego kwasu. Stężenie kwasu hialuronowego oscyluje od 16 do 24 miligramów na mililitr.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który w widoczny sposób wpływa na wygląd kobiety, a co za tym idzie, również na samopoczucie. Twarz wydaje się być młodsza, usta pełne i nawilżone, a zmarszczki wokół ust zniwelowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here