Pakiety internetowe w Orange

Coraz więcej osób wybiera telefon na kartę zamiast abonamentu. Orange Free to nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, ale także korzystne pakiety internetowe.

Bycie w Orange Free niesie za sobą wiele korzyści. Użytkownicy mają możliwość telefonowania i wysyłania wiadomości bez ograniczeń oraz korzystania z taniego internetu na kartę. Poza tym konto jest ważne przez cały rok po aktywowaniu usługi poprzez wysłanie SMS-a pod numer 8002.

Pakiety internetowe Orange jednorazowe i cykliczne

Wybierając ofertę Orange internet na kartę, można skorzystać z dwóch rodzajów pakietów internetu: jednorazowych lub cyklicznych. Pakiety internetu na kartę jednorazowe można aktywować na miesiąc lub inną, wybraną liczbę dni. Do wyboru są następujące pakiety: 1 GB na 1 dzień za 1 zł, 3 GB na 3 dni za 3 zł, 5 GB na 5 dni za 5 zł, 7 GB na 7 dni za 7 zł, 10 GB na 10 dni za 10 zł oraz 1 GB na 30 dni za 5 zł, 5 GB na 30 dni za 15 zł, 30 GB na 30 dni za 30 zł, 50 GB na 50 dni za 50 zł oraz 100 GB na 100 dni za 100 zł. Każdy użytkownik ma możliwość podjęcia decyzji jak długo chce korzystać z danego pakietu internetowego Orange.

Po wykorzystaniu pakietu przed upływem jego ważności prędkość internetu zostaje ograniczona (tzw. lejek). W każdej chwili można oczywiści włączyć kolejny pakiet jednorazowy lub odnawialny.

Cykliczne (odnawialne) pakiety internetu to propozycja dla osób, które często i regularnie korzystają z internetu w telefonie i w związku z tym chcą mieć do niego stały dostęp. Wszystkie wymienione wyżej pakiety internetowe jednorazowe są dostępne w wersji cyklicznej. Pakiety te odnawiają się automatycznie co określony czas albo jeśli wykorzysta się wszystkie środki. Co ważne – niewykorzystane gigabajty z kolejnych pakietów sumują się.

Aktywacja pakietów internetu na kartę jest prosta i szybka – należy wysłać SMS albo zalogować się na stronie i aktywować je online.

Pakiety internetu za doładowanie w Orange Free

Pakiet internetowy Orange można również otrzymać w inny sposób. Wystarczy być w Orange Free i doładować telefon. Za każde doładowanie przysługuje pakiet na do 100 GB za darmo. Jak to działa? Za doładowanie telefonu kwotą 5 zł, otrzymuje się bonus w postaci 2,5 GB internetu ważny przez 2 dni, za 10 zł 5 GB ważnych przez 5 dni, za 30 zł 15 GB ważnych przez 31 dni, za 50 zł 25 GB ważnych przez 93 dni, za 100 zł 50 GB ważnych przez 155 dni i za 200 zł aż 100 GB ważnych przez 155 dni. Co więcej, za każde doładowanie poprzez stronę https://doładowania.orange.pl otrzymuje się jeszcze dodatkowe 5 GB.

Więcej informacji na temat internetu na kartę Orange i pakietów internetowych można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/pakiety-internet-na-karte/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here