Miotła do zamiatania

Czasy, kiedy miotła była używana do codziennego sprzątania w pokojach dziennych, minęły. Jej rolę przejęły odkurzacze, dzięki którym możemy szybko pozbyć się okruchów, kurzu i innych zabrudzeń ze wszystkich zakamarków. Jednak warto pamiętać, że nie zawsze użycie urządzenia elektrycznego jest możliwe albo wygodne. Miotła do zamiatania to podstawowy element zestawu do sprzątania, który powinien znaleźć się w każdym domu, garażu i w piwnicy. Dzięki miotle możemy sprawnie posprzątać rozsypany w kuchni ryż, pozbyć się suchych liści z tarasu czy piasku naniesionego do przedpokoju. Wydawać by się mogło, że zakup miotły nie wymaga szczególnego zastanowienia… Nic bardziej mylnego! Producenci oferują szeroki wybór mioteł wykonanych z materiałów o zróżnicowanej specyfice. Zajrzyj razem z nami do katalogu cenionej marki York i znajdź miotłę, która ułatwi Ci sprzątanie domu i przestrzeni wokół niego.

Miotła do zamiatania z makrocząsteczkami cynku – higiena na najwyższym poziomie

Miotła do zamiatania BACTERIA STOP oferowana przez markę York polecana jest alergikom, rodzicom małych dzieci oraz osobom mieszkającym z czworonożnymi przyjaciółmi. Do jej produkcji wykorzystano makrocząsteczki cynku i srebra zapobiegające namnażaniu się bakterii. Z pomocą produktów z linii BACTERIA STOP zaprowadzisz w swoim najbliższym otoczeniu nieskazitelną czystość. Co ważne, miotły z tej serii wyposażone są w szczotkę z dwoma rodzajami włosia: miękkim oraz twardym. Włosy gęsto nabite pod odpowiednim kątem wyjątkowo ułatwiają zamiatanie.

Miotła gumowa idealna na taras

Szukasz miotły, przy pomocy której sprawnie posprzątasz taras, balkon albo kuchnię? Miotła gumowa będzie strzałem w dziesiątkę! Miotły silikonowe świetnie „radzą sobie” z zanieczyszczeniami na wilgotnych płytkach czy deskach, doskonale zbierają nawet drobne okruchy i sierść. Co ciekawe, miotły gumowe można wykorzystać do czyszczenia dywanów. Zamiatany pył nie unosi się w powietrzu, lecz zostaje zebrany już za pierwszym razem.

Miotłę silikonową łatwo utrzymasz w czystości. Aby pozbyć się zabrudzeń, wystarczy wypłukać ją pod wodą. Miotła gumowa oferowana przez markę York wyposażona została w praktyczną ściągaczkę, dzięki której pozbędziesz się wody z każdej powierzchni. 

Miotła do zmiatania z szufelką QUICK – ulga dla pleców

Zamiatanie podłogi jest sporym obciążeniem dla kręgosłupa. Z myślą o osobach borykających się z bólem w tym obszarze, osobach starszych i wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, powstała miotła z linii QUICK. W zestawie znajduje się miotła z gęstym włosiem doskonale zbierającym wszystkie zabrudzenia oraz szufelka osadzona na długim trzonku. Przemyślana konstrukcja zmiotki umożliwia zamiatanie bez schylania się. Ponadto, w nietypową szufelkę został wbudowany grzebień ułatwiający usuwanie zanieczyszczeń, a wyprofilowana guma pozwala lepiej przylegać szufelce do podłogi. Zabudowana konstrukcja szufelki zapobiega wzbijaniu się kurzu w powietrze. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here