Innowacje oraz nowości od Renault

Twoje obecne auto uległo uszkodzeniu? Marzysz o zakupie nowego samochodu, ale nie możesz się zdecydować na konkretny model? Jesteś wielkim fanem marki Renault? Jeśli odpowiedziałeś twierdząca na chociaż jedno z tych pytań, musisz wiedzieć, że dobrze trafiłeś, ponieważ specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy ten krótki tekst, z którego dowiesz się jakie nowe rozwiązania może zaoferować Ci Renault oraz jakie modele są lub będą wkrótce dostępne na rynku.

Innowacyjne rozwiązania, czyli duży krok w przyszłość

To o czym warto poinformować wszystkich fanów marki Renault, to fakt, że z roku na rok wprowadza ona coraz bardziej nowoczesne, a co za tym idzie również komfortowe rozwiązania, które zachwycają swoją funkcjonalnością nie tylko konsumentów, ale również światowej sławy specjalistów. Samochody elektryczne zdecydowanie stanowią przyszłość dla motoryzacji. Choć koncerny samochodowe starają się prześcigać w coraz to nowszy oraz przede wszystkim lepszych wersjach tak zwanych elektryków, samochody tego typu wciąż kojarzą się z dużym poświęceniem oraz trudnościami w utrzymaniu. Na polskich drogach wciąż trudno o stacje, na których można naładować auto elektryczne, a to z kolei przyczynia się do tego, że tego typu samochody nadają się jedynie na krótkie trasy. Producenci Renault wzięli jednak pod uwagę to, że możliwość przejechania krótkiej trasy na jednym ładowaniu znacznie ogranicza możliwości sprzedażowe samochodów elektrycznych i właśnie z tego względu postanowili stworzyć auto, którego akumulator ma aż 52 kWh, co przekłada się na około 395 km jazdy. Mowa oczywiście o modelu Zoe E-Tech. Zoe E-Tech to pierwsze auto elektryczne od Renault, które cechuje nie tylko wytrzymałość, ale również doskonały design oraz komfortowe wykończenie. Renault doskonale wie, jak ważnym elementem codziennego życia stały się usługi online. Producenci wykorzystali tę wiedzę, tworząc Zoe E-Tech. Prowadząc elektryka od Renault, możesz bowiem sterować wieloma usługami z panelu multimedialnego EASY LINK lub, zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej MY Renault.

Hybrydowy SUV, czyli coś, czego jeszcze nie było

Nowa hybrydowa Arkana to auto dla osób wymagających oraz znających swoje potrzeby. To, o czym warto wspomnieć to niewątpliwe doskonale zaprojektowany kokpit, który pozwala na intuicyjne prowadzenie samochodu. Niewiele osób zdaje sobie również sprawę z tego, że Renault umożliwia swoim klientom personalizacji za pomocą systemu MULTI-SENSE. Dzięki temu posunięciu Renault chce pokazać, że jest w stanie jeszcze bardziej dostosować się do swoich odbiorców.

Więcej na temat aut oraz systemów wymienionych w tym artykule, możesz się dowiedzieć w salonie Renault. Jeśli zatem jesteś zainteresowany, odwiedź salon samochodowy Renault – Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie – https://dyszkiewicz.renault.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here