Sylvia Day - książki autora

Niezależnie od tego, czy czytałeś te książki, z pewnością kojarzysz tytuły takie jak “Pięćdziesiąt twarzy Greya” i “365 dni”. Zdobyły one olbrzymią popularność – wówczas okazało się, że czytelnicy uwielbiają powieści miłosne i erotyczne. Pisarze zaczęli tworzyć ich coraz więcej, a odbiorcy – poszukiwać kolejnych interesujących tytułów. Wówczas wielu z nich natrafiło na znaną już wcześniej pisarkę, jaką jest Sylvia Day – książki autora sprzedały się w kilku milionach egzemplarzy.

Laureatka licznych nagród

Pisarka specjalizuje się w literaturze romantycznej, do której wplata także wątki paranormalne i historyczne. Doświadczenie Sylvii Day – książki autora są publikowane od 2006 roku – pozwala jej na prowadzenie warsztatów pisarskich i uczestnictwo w stowarzyszeniu “Romance Writers of America”. Za jej twórczość wydawcy są w stanie zapłacić niewyobrażalne sumy, ponieważ wiedzą, że współpraca z autorką bardzo im się opłaci. Książki Sylvii Day przetłumaczono na kilkadziesiąt języków; jest ona także laureatką licznych nagród, przyznawanych przez recenzentów, redaktorów poczytnych magazynów i czytelników. Może pochwalić się w szczególności takimi odznaczeniami jak “Goodreads Choice Award” zdobytymi w 2012, 2013 i 2015 roku oraz wyróżnieniami w rankingach tworzonych przez Amazon i New York Times.

Sylvia Day – książki autora, które czytelnicy wybierają najczęściej

Największą popularność przyniósł pisarce cykl pt.: “Crossfire”, w którego skład wchodzą powieści:

  • “Dotyk Crossa”, w której czytelnicy poznają głównych bohaterów serii,
  • “Płomień Crossa”,
  • “Wyznanie Crossa”,
  • “Wybór Crossa”,
  • “Tylko Cross”.

Seria autorstwa Sylvii Day – książki autora często sprzedawane są w formie pakietów, zawierających wszystkie pięć tomów cyklu – opowiada o romansie Evy i Gideona Crossa. Oboje są życiowo zagubieni, co sprawia, że czytelnicy łatwiej się z nimi identyfikują. A podczas lektury zastanawiają się: czy miłość jest w stanie pokonać wszelkie trudności? Zdaje się, że Sylvia Day doskonale zna przepis na udaną powieść romantyczną.

Pisarka jest znana również dzięki tytułom: “Uśpiona namiętność”, “Obudzone pragnienia”, “Mąż, którego nie znałam” i “Tylko mnie poproś”. Nie wszystkie spośród powieści Sylvii Day – książek autora jest naprawdę wiele – zostały dotąd przetłumaczone na język polski. Na naszym rynku są one jednak dostępne w wersji anglojęzycznej, a niekiedy także w formie audiobooków. Jeśli chcesz zapoznać się choć z jedną z nich, zajrzyj na stronę Skupszop.pl. To największy serwis internetowy oferujący kupno i sprzedaż książek, zarówno nowych, jak i używanych. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób możesz wymienić egzemplarze, które już przeczytałeś, na kolejne tytuły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here