Jedzenie na telefon

Dzisiejszy konsument ponad wszystko ceni sobie wygodę. Stąd popularność sklepów internetowych, które pozwalają na zrobienie zakupów jednym kliknięciem oraz lokali gastronomicznych, oferujących usługę dowozu przy zamówieniu online. Czy jednak wciąż zamawiamy jedzenie na telefon? Popularność platform pośredniczących w składaniu zamówień internetowych świadczy o tym, że robimy to dużo rzadziej. Może jednak warto od czasu do czasu zdecydować się na wykręcenie numeru naszej ulubionej restauracji? Odpowiedź brzmi, zdecydowanie tak! Oto dlaczego.

Jedzenie na telefon – wspieraj gastronomię

Zwłaszcza teraz, kiedy branża gastronomiczna tak bardzo ucierpiała, warto ją wspierać na różne sposoby. Liczy się każdy drobny gest i każde zamówienie z pobliskiego lokalu. Chociaż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, zamawiając jedzenie na telefon, również w znaczący sposób przyczyniamy się do zwiększenia zysków danej restauracji. Dlaczego to lepsza metoda niż korzystanie z platformy? Ponieważ zazwyczaj takie serwisy, które pośredniczą przy transakcjach, pobierają niemałą prowizję od właścicieli lokali gastronomicznych. Jeśli zdecydujemy się wykręcić numer, wszystkie pieniądze trafiają na konto restauratora. Czasem może się też okazać, że dzięki temu nasze dania zakupimy odrobinę taniej, gdyż niektóre ceny podane w internecie mają już wliczoną prowizję.

Jedzenie na telefon – próbuj nietypowych dań

Ten, kto lubi próbować nowych smaków, jednak ma obawy, że może natrafić na coś, co mu zaszkodzi, z pewnością lepiej zrobi kontaktując się telefonicznie z restauracją, niż zamawiając w ciemno danie o enigmatycznej nazwie. Kiedy zamawiamy jedzenie na telefon, możemy zapytać o to, czy potrawa zawiera składniki, na które mamy uczulenie, czy jest bardziej słona czy ostra oraz dowiedzieć się, co jeszcze poleca szef kuchni. Osoby, które zawsze chciały spróbować sushi, mogą zamówić jedzenie na telefon we Wrocławiu z tego lokalu https://sushicorner.pl/. Introwertycy ucieszą się także, że można zamówić online poprzez stronę sushi baru, co oznacza, że również nie płaci się prowizji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here