Dolce Gabbana – perfumy dla mężczyzn

0
2477

Kiedy w latach 80. poprzedniego wieku, dwóch młodych i ambitnych włoskich projektantów rozpoczynało tworzenie swojej marki, to sami nie przypuszczali jak ikoniczna stanie się ich firma. Obecnie Dolce & Gabbana to jedno z najważniejszych przedsiębiorstw w świecie mody, które każdego roku wyznacza nowe trendy światowego ubioru. Warto jednak pamiętać, że D&B to nie tylko ubrania, ale również kosmetyki i perfumy – dla kogo są one przeznaczone?

Dolce Gabbana perfumy – magia przyciąga

Symbol D&G znany jest od lat na całym świecie. Włoska marka ma swoją siedzibę w Mediolanie, ale oddziały tej modowej korporacji rozsiane są po 40 krajach na całym globie. Rozpoznawalność marki jest tak ogromna, że kojarzą ją nawet osoby z krajów mało zamożnych, a także Ci, którzy mają niewiele wspólnego ze światem mody. Tajemniczość  i styl, które są naczelnymi cechami Dolce Gabbana, przyciągają zwłaszcza pasjonatów dobrego zapachu.

Produkowane i sprzedawane przed Dolce Gabbana perfumy są bardzo różnorodne – w sprzedaży można znaleźć, zarówno delikatne nuty zapachowe, jak i perfumy o wyrazistym charakterze. Wszystkie je łączy jedno – finezja. To na niej włoska marka zbudowała swoją pozycję w świecie mody i  teraz przekłada to na świat zapachów. Perfumy Dolce Gabbana wyróżniają się niespotykanymi połączeniami, które sprawiają, że każdy model jest inny, wyjątkowy i przeznaczony dla konkretnej grupy odbiorców. Finezja łączenia kwiatów, owoców, cytrusów i tysiąca innych nut sprawia, że produkowane zapachy wyróżniają się magią, która przyciąga.

Perfumy Dolce Gabbana dla mężczyzn

Komponowane przez Dolce Gabbana perfumy dla mężczyzn to hydryka stylu i nowoczesności z wybiegów oraz odrobiny szaleństwa. Całość tworzy innowacyjne produkty, których zapachy mogą zaskakiwać najbardziej wyrafinowanych znawców męskich perfum. Swoją nietuzinkowością pozwalają się wyróżnić z tłumu nawet przeciętnemu facetowi – mając na sobie zapach perfum od Dolce & Gabbana przestajesz być nijaki.

W męskich mieszankach perfum Dolce Gabbana dominują śródziemnomorskie nuty zapachowe pozyskiwane z cytrusów oraz kwiatów, które łączone są z bardziej wyrazistymi aromatami, jak tytoń, czy też tabaki. Całość posiada silną bazę, dzięki czemu zapach jest bardzo intensywny, ale w połączeniu z lekkim cytrusowym zakończeniem pozwala osiągnąć zaskakujący efekt.

Perfumy od Dolce Gabbana przeznaczone są dla mężczyzn o silnej osobowości i sporej wrażliwości. Mocny męski zapach subtelnie łączy się z delikatnością cytrusów oraz kwiatów, które powodują, że całość jest dużo łagodniejsza, niż można się było spodziewać na początku. Rozbudowana oferta producenta ułatwia zadanie samym mężczyzną – mogą bez trudu znaleźć coś, co najlepiej oddaje ich charakter.

Najpopularniejsze perfumy Dolce Gabbana dla mężczyzn

Zaglądając na stronę, czy też salonu dowolnej perfumerii można bez trudu znaleźć kilkadziesiąt rodzajów perfum produkowanych przez Dolce Gabbana. które jednak cieszą się największą popularnością?

Na uwagę zasługuje linia The One For Men – wyróżnia się wyjątkowo intensywnym i magnetycznym zapachem. Przeznaczona jest dla mężczyzn o silnym charakterze, którzy lubią elegancję. W mieszance znajdziemy nuty grejpfruta, kolendry, bazylii i Imbiru.

Kusić swoją męskością można również z pomocą perfum Dolce Gabbana Intenso. Łączą one w sobie wodę naturalną i dzikość brazylijskich lasów, które połączone zostały z aksamitnym zapachem lawendy. Całość dodaje mężczyźnie uroku, którego nie powinno zabraknąć na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here