Pierwsze urodziny synka.

Wiele nieprzespanych nocy, miliony zmienionych pampersów, chodzenie na paluszkach, bo „niech pośpi chociaż 15 minut”, bolący kręgosłup od wieczornego usypiania … To wszystko minie i jak to mawia moja babcia „byle do pierwszych urodzin”. No tak i jak zawsze miała rację. Minęło nawet i szybciej, a nawet teraz to już nie pamiętam, czy w ogóle takie sytuacje miały miejsce z naszym maleństwem. Ot, kwintesencja macierzyństwa- to co złe idzie w nie pamięć. Rzeczywiście pierwszy rok życia dziecka nie należy do łatwych. Jednakże czas u boku tak małego szkraba mija bardzo szybko i już teraz pora, aby organizować pierwsze urodziny synka. Już teraz zachodzicie w głowę, co kupić dla swojego dziecka. Oczywiście musi to być coś wyjątkowego, ale i również coś, co dziecku przypadnie do gustu. Zastanawiacie się, jaki prezent na roczek dla chłopca? Dobrze trafiliście. Podrzucę kilka sprawdzonych pomysłów na udany podarunek dla maleństwa.
Wybierając prezent dla rocznego dziecka warto mieć chociaż minimalne pojęcie, czym dziecko najchętniej się bawi. To jest najprostsza opcja do zadowolenia dziecka. Chociaż trzeba brać pod uwagę to, że roczne dziecko to mały odkrywca i tak naprawdę odkrywca mocno nieprzewidywalny. Wiesz o co mi chodzi?
Biorąc pod uwagę powyższe, dochodzę jednak do wniosku, że najważniejsze w wyborze prezentu dla takiego dziecka jest to, aby dany prezent był dostosowany do wieku dziecka. Poniżej przedstawiam kilka sprawdzonych i uniwersalnych prezentów.
– jeździki- mam wrażenie, że jest to zabawka, której nie może zabraknąć w pokoju dziecięcym. Jeździk dostarcza wielu pozytywnych emocji dziecku, jest podstawą do wielu zabaw i posłuży dziecku na pewno przez kilkanaście miesięcy.
-klocki- jest to kolejny ponadczasowy prezent, który pozwala rozwijać umysł naszej pociechy. Dodatkowo klocki są jedną z takich zabawek, którymi chętnie bawią się rodzice wspólnie z dziećmi.
-różnego rodzaju domki, namioty itp- na pewno pamiętacie, jak w dzieciństwie razem z innymi dziećmi budowaliście z koców namioty, bazy. Wszystkie dzieci to lubią!
-książki- i tutaj mamy ogromny wybór. Możemy kupić klasyczną książeczkę z opowiadaniami, jednakże na rynku jest wiele ofert książek, które mają różne dodatkowe możliwości. Są książeczki, które grają, same opowiadają bajki, mają w swoim wnętrzu ukryte puzzle, miejsca do kolorowania itp.
-pchacze- jest to prezent niewątpliwie dedykowany dziecku, które kończy rok, Są to zabawki, które pomagają uczyć chodzić dzieci, trzymać równowagę. Pchacze pomogą na pewno dzieciom zwiedzić większy obszar mieszkania. Dodatkowo w takich zabawkach są również zamontowane kolorowe światełka, przyciski np. z dźwiękami, które wydają zwierzęta. Dzięki temu zabawka na pewno jest o wiele atrakcyjniejsza dla takiego dziecka.
-samochody- jak prezent dla chłopca to oczywiście nie może zabraknąć samochodów. Rynek oferuje bardzo dużo bezpiecznych zabawek-samochodów dla roczniaków, które spełniają wymagania i rodziców, ale i przede wszystkim dzieci.
Oferta prezentowa dla rocznych dzieci jest naprawdę obszerna i uważam, że każdy prezent kupiony ” od serca” jest w stanie zachwycić nawet tak małą istotkę. Myślę, że możecie ruszać na zakupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here