Jak usunąć aplikację z iphone?

Chcesz się dowiedzieć jak usunac aplikacje z iphone w łatwy i szybki sposób? W tym artykule przedstawię krok po kroku i w najprostszy sposób jak to zrobić. Nie jest to trudne zadanie.
W każdym iPhone można pobierać przeróżne aplikacje, które są nam potrzebne. Kiedyś nie było takich opcji w starszych telefonach, jednak chcielibyśmy usunąć w naszego nowego iPhone te zbędne, bo nie są już nam potrzebne, chcemy zwolnić kartę pamięci lub aplikacja nie spełnia naszych oczekiwań. Jest wiele sposobów, jak to zrobić. Przedstawię tu kilka z nich

1. W pierwszej metodzie, którą przedstawię, nie są wymagane dodatkowe programy i możemy trwale i bez problemu usunąć aplikację z naszego telefonu.
Szukamy na telefonie aplikacji, którą chcemy usunąć. Powinien pojawić się przycisk ,,x” na górze ekranu. Zaznaczamy ,,x” i klikamy na opcję ,,usuń”, aby nasz iPhone wiedział, że na pewno już jej nie chcemy. Postępujemy w ten sposób z każdą inną aplikacją, którą chcemy usunąć.

2. Drugi sposób, który opiszę na pewno się przyda, jeśli pierwsza metoda nie zadziałała. Kiedy wciśniemy na ikonę wybranej aplikacji, to może nie pokazać się przycisk ,,x”. Powinniśmy zatem zmienić ustawienia w naszym telefonie i także bez instalowania jakichś dodatkowych programów.
Kliknij menu w zakładkę „Ustawienia”, a następnie wybierz „ogólne” na głównym ekranie urządzenia. Listę przewijamy w dół i spójrz na „ograniczenia”. Kliknij w tę opcję i wprowadź teraz czterocyfrowy kod PIN Twojego telefonu. Kod PIN trzeba koniecznie podać, aby zmienić w iPhone ustawienia. W opcji „zezwolenia” kliknij w przycisk „usuwaj programy”, żeby odblokować tą możliwość. Gdy już zakończysz to zadanie, to będziesz mógł prosto usunąć aplikację wybierając jej ikonkę. Pojawi się na ekranie przycisk „x” za pomocą, którego można usunąć wybraną przez Ciebie aplikację.
Myślę, że metody przedstawione powyżej okazały się łatwe do wykonania. Należy pamiętać, że każdą aplikację trzeba usunąć osobno i może to zająć więcej czasu, jeśli jest ich dużo do usunięcia.
Należy pamiętać również, że jeśli kiedyś będziesz chciał sprzedać czy podarować telefon innej osobie lub jesteś w jego trakcie, to upewnij się, że wszystkie dane, prywatne informacje czy właśnie aplikacje zostały przez Ciebie usunięte na zawsze. Jest na to sposób:

3. Formatowanie telefonu, ale wymaga to reinstalacji całego systemu. Jest też program, który usuwa z iPhone zbędne aplikacje, który nazywa się ,,iPhone Data Cleaner”. Dzięki niemu bardzo prosto można usunąć wybrane aplikacje, filmy, zdjęcia, wszystkie połączenia wychodzące i przychodzące, SMSy, MMSy. Informacje na pewno nie zostaną już przywrócone, nie będzie można odzyskać tych danych.
Dwie pierwsze metody, które opisałam na początku można wykonać bardzo prosto i szybko jeśli chcesz się pozbyć jednej lub kilku aplikacji i nie masz ochoty już ich dłużej używać. Gdy zatem masz zamiar przekazać komuś innemu swój telefon na stałe, to na pewno pomoże Ci program iPhone Data Cleaner. Usunie on wszystkie Twoje dane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here